Projekte „JUDAM“

 Projektas skirtas niekur nedirbančiam, nesimokančiam ir mokymuose nedalyvaujačiam 15-29 m. jaunimui

 

 

 Susijaukė visi planai, nors Tau dar tik 15-29 metai?

Nedirbi, nesimokai ir nedalyvauji mokymuose?

Nori pažinti save ir atrasti tikslą, suprasti, kokiu gyvenimo keliu eiti?

O gal būtent šiuo metu bandai susirasti mėgiamą darbą, mokyklą ar profesiją?

Nurimk, atsipalaiduok, įkvėpk ir skaityk toliau... pataikei būtent ten, kur gali rasti atsakymus į sau rūpimus klausimus.

O atsakymai visai šalia tavęs, tau tereikia dalyvauti jaunimui skirtame projekte "JUDAM"!

Kyla klausimas, ką gali veikti projekte?

Projektas JUDAM tikrai paskatins Tave judėti naujų atradimų link. Mums labai svarbu, kad visų pirma TU jaustumeisi gerai. Kai labiau susipažinsime, pirmas mūsų darbas bus padėti TAU išsiaiškinti savo norus bei galimybes.

Juk kiekvienam iš mūsų gyvenime atsitinka situacijų, kai reikia apsispręsti - ką dabar daryti? Atsiranda klausimai: - „Kaip galėčiau įgyvendinti savo svajones? O svarbiausia - kas man galėtų padėti tai padaryti?“

Tad jaunuoli/-e, jeigu nori įgyti pasitikėjimo savimi, išmokti pažinti savo stipriąsias puses ir su mūsų pagalba susirasti tavo norus atitinkantį darbą, įgyti mokymosi ar savanoriavimo patirties, nedvejok ir dalyvauk jaunimo projekte "JUDAM"!

Mes Tau garantuojame asmeninius pokalbius, konsultacijas pritaikytas būtent TAU, pagalbą pažįstant save ir motyvavimą. Ir tai dar ne viskas! Jeigu norėsi, projekto koordinatoriai nukreips tave pas specialistus (koučingo, psichologo, mokytojo, finansų konsultanto, teisininko ir t.t) tam, kad dar lengviau galėtume išspręsti Tavo problemas. Koordinatoriai pasiruošę būti šalia tavęs, palydėti ir padėti darbo paieškose arba grįžtant į mokymosi vietą, kurioje jaustumeisi puikiai.

Projekto nauda tau:

  • Dalyvaudamas projekte galėsi gauti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD).
  • Jei gyveni toliau, apmokėsime kelionės išlaidas atvykstant į susitikimą ar savanoriavimo vietą (taikomas fiksuotas įkainis - 0,08 Eur/km, kompensuojamos trumpiausio maršruto atstumo kelionės išlaidos ).
  • Jei tavo ir koordinatoriaus susitikimas vyks 2 val. ir daugiau, bus taikomas maitinimo išlaidų kompensavimas 2,08 Eur.
  • Jeigu nuspręsi, kad šiuo metu mokytis ar dirbti dar nesinori ir pasirinksi savanorystę kitame mieste, mes užtikrinsime, kad turėtum, kur gyventi.

Sudomino? Puiku! Laukiame tavo skambučio ar žinutės! Kontaktinius asmenis gali rasti čia.

Iki pasimatymo!