Savanorystės vietos

VšĮ „Route-4“
Nori įgyti patirties, naujų įgūdžių, savanoriauti, atrasti naujas galimybes, susirasti bendraminčių ir prasmingai leisti laisvalaikį? Susisiek su mumis, mes Tavęs laukiame ir galime pasiūlyti įvairių įdomių veiklų. VšĮ „Route-4“ savo veiklą pradėjo 2007 metų pradžioje. Įstaigos veiklos tikslai yra: jaunimo informavimas, aktyvinimas bei užimtumo skatinimas; jaunimo ir kitų vietos bendruomenės narių užimtumo problemų sprendimas; mokymų, kursų, seminarų, stovyklų, mokomųjų kelionių organizavimas; projektinių veiklų įgyvendinimas, dalyvavimas įvairiuose paramos gavimo projektuose ir konkursuose; apartnerių tinklų kūrimas, bendradarbiavimo skatinimas.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė, Švietimo
VšĮ „Sabonio krepšinio centras“
„Sabonio krepšinio centras“ – geriausia ir žinomiausia krepšinio mokykla Lietuvoje, ruošianti žaidėjus šalies jaunimo ir vyrų rinktinėms. Per daugiau nei 20-ies metų gyvavimo laikotarpį išugdžiusi tokius garsius krepšininkus kaip: Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis ar Paulius Jankūnas bei daug kitų.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita
VšĮ „Senolių namai“
Įstaiga teikia mišrias socialines paslaugas pagyvenusiems asmenims ir asmenims su negalia: dienos ir trumpalaikę socialinę globą, apgyvendinimą savarankiško gyvenimo namuose; Krizių centre socialinės rizikos šeimoms teikiama laikino apnakvindinimo, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo, psichosocialinė pagalba ir kt.
Savivaldybė: Šiaulių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Septynios visatos“
Mūsų teatro vardas ,,Klaipėdos mažasis jaunimo teatras’’(KMJT). Tai aktyviausias gastrolinis teatras Lietuvoje. Aplankantis 90% Lietuvos miestų ir yra puikiai žinomas švietimo ir mokymo įstaigose, bei Kultūros centruose į kurių sales sukviečia gausius būrius 1-6 klasių žiūrovų. Savo repertuare turintis edukacinius, rekomenduotinus pagal mokymo programą spektaklius: A. De Sent Egziuperi ,,Mažasis princas’’, J. Ivanauskaitė ,,Stebuklinga spanguolė’’, unikali kostiuminė japonų liaudies pasaka ,,Stebuklingo skėčio istorija’’ ir kt. ,,KMJT’’ aktorius galima išvysti ,,Klaipėdos dramos teatro’’ scenoje ir repertuariniuose spektakliuose, Klaipėdos žvejų kultūros centro organizuojamuose projektuose bei daugelio Lietuvos miestų šventėse.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė
VšĮ „Šiaulių letenėlė“
VšĮ „Šiaulių letenėlė“ savo veikla siekia gelbėti myriop pasmerktus šunis ir kates, kurie patenka į Šiaulių rajono sanitarinę tarnybą Gruzdžiuose. Rajonuose nėra gyvūnų globos namų, tik sanitarinės tarnybos, tad mes siekiame parodyti savo pavyzdžiu, jog yra kita galimybė spręsti visų Lietuvos miestų rajonų beglobių gyvūnų problemą, ne tik juos pasmerkiant mirčiai. Mūsų, kaip ir kitų Lietuvoje bei pasaulyje veikiančių giminingų įstaigų, tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus, sveikus ir ligotus beglobius gyvūnus, sukuriant jiems šviesesnio rytojaus viltį, suteikiant šilumą, saugumą ir meilę, kurių jiems taip stinga.
Savivaldybė: Šiaulių miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Gyvūnų globa
VšĮ „Skudutiškio akademija“
Organizacijos įstatuose numatyti tikslai:  mokymosi visą gyvenimą ir neformalaus suaugusiųjų švietimo plėtra;  šeimos socialinės ir ekonominės atsakomybės ugdymas;  palaikymo ir pagalbos šeimai priemonių organizavimas. Veiklos: vaikų dienos centrų veiklos organizavimas, šeimų socialinis, emocinis, ekonominis, tėvystės įgūdžių ugdymas, dieninės stovyklos, individualios konsultacijos.
Savivaldybė: Utenos rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Soneima"
Viešosios įstaigos „Soneima“ pagrindinis tikslas – įdarbinti tikslinėms grupėms priklausančius asmenis, praradusius profesinį ir bendrąjį darbingumą. Skatinti šių asmenų grįžimą į darbo rinką ir mažinti jų socialinę atskirtį. Įstaigoje šiuo metu dirba 38 darbuotojai. Iš jų 36 negalią turintys asmenys. Įmonė teikia šias paslaugas: gaminių gamyba iš medienos; maketavimo (vizitinių kortelių, skrajučių ir t.t..); atviručių, kvietimų, stalo kortelių gamyba; kopijavimo paslaugos; laminavimo, įrišimo paslaugos; įvairių suvenyrų gamyba; graviravimas ant įvairių daiktų (lazeriu ar rankiniu būdu); gintaro gręžimo ir vėrimo paslaugos; priimami individualūs užsakymai.
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VŠĮ „Spalvų Harmonija“
Pagrindinė veikla – meninis vaikų ugdymas kasdien po 4 val. Ši paslauga skirta vaikams, kurie nelanko standartinių visos dienos darželių. Vaikams pagal amžių vyksta įvairūs užsiėmimai: muzikos, dailės, loginiai, judesio, motorikai, terapiniai bei socialiniai raidai ugdyti. Vaikų amžius nuo 1 metų iki 5 metų.
Savivaldybė: Joniškio rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto
VšĮ „Specializuoti Muniškių socialinės globos namai“
Muniškių socialinės globos namai yra viešoji įstaiga, teikianti ilgalaikę/ trumpalaikę (nuo 1 mėnesio iki 6 mėnesių), socialinę globą senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis. Įstaigoje gyvena asmenys, kuriems nustatytos įvairios negalės, didesnė jų dalis – sergantys Alzhaimerio liga ar įvairiomis demencijos formomis.
Savivaldybė: Kauno rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė, Sveikatos
VšĮ „Telšių Uodegėlė“
Telšių Uodegėlė savo veiklą pradėjo 2016-01- 28d. „Telšių Uodegėlė„ – ne pelno siekianti, savanoriška gyvūnų globos asociacija. Surenkame gyvūnus iš gatvės, atiduotus iš namų bei rastus ir pasiklydusius, išgydome bei randame jiems naujus namus. Kasdien savanorių laukia apie 40-50 gyvūnų, kuriuos reikia prižiūrėti, pamaitinti, pavedžioti ir išvalyti. Šiuo metu pas mus savanoriauja 18 savanorių.
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Gyvūnų globa, Švietimo
VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras“
Šiame centre vaikai gali dar labiau atskleisti savo talentus, lavinant juos nuo pat mažumės. Linksmai ir kūrybingai leisdami laiką su patyrusiais mokytojais ir naujais draugais, vaikai žingsnis po žingsnio žengia į žinių ir kūrybos pasaulį: susipažįsta su raidėmis ir skaičiukais, mankštinasi, mokosi užsienio kalbų, skaito pasakas, žaidžia, dainuoja, groja, kuria bei mokosi pažinti save ir kitus, ugdo savarankiškumą, pasitikėjimą savimi ir juos supančiu pasauliu.
Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė
VšĮ „Vaikystės institutas”
VšĮ „Vaikystės institutas“ visiems ikimokyklinukams (amžiaus grupės 1-2 m., 2-3 m., 3-7 m.) neaprėpiamų galimybių Sodas. Glaudžiai bendradarbiaujant su UAB „Vaikystės sodas“ ruošiami geriausi specialistai, taikomi naujausi ugdymo metodai, įgyvendinamos moderniausios programos, ateityje planuojama atlikinėti mokslinius tyrimus pasaulio mastu. Vaikai, lankantys „Vaikystės sodą“ kiekvieną dieną susipažįsta su jais supančiu pasauliu vis kitu kampu. Ypatingai didelį dėmesį skiriame ugdyti vaikų kūrybiškumui, raštingumui, emociniam intelektui, matematikai ir gamtos mokslams – yra skatinama visapusiška vaikų raida. Vaikai pas mus tampa Mažaisiais Mokslininkais, darančiais įvairiausius eksperimentus, matematikos žinovais, pastebinčiais matematiką kiekviename žingsnyje, meno kritikais, susipažįstančiais su menu keliaujant po galerijas, muziejus, keliautojais, vykstančiais į parkus, bibliotekas, baseinus, kulinarais - susipažįstančiais su kulinarinėmis subtilybėmis. Emocinio intelekto žaislų – Kimočių - pagalba mokomės pažinti savo jausmus, elgtis pagarbiai ir maloniai. VŠĮ „Vaikystės institutas“ kartu su UAB „Vaikystės sodas“ didžiausią dėmesį skiria ne vien tik vaikų ugdymui, bet ir dalinasi gerąja patirtimi su ikimokykliniu sektoriumi visoje Lietuvoje.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
VšĮ „Žaliasis taškas“
„Žaliasis taškas“ yra pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, užsiimanti prekinių pakuočių atliekų tvarkymo koordinavimu. Nuo 2003 m. veikianti įstaiga šiuo metu atstovauja apie 2,7 tūkstančiams Lietuvos gamintojų ir importuotojų ir užima virš 50% rinkos. Pagrindinis mūsų tikslas – kurti veiksmingą bendrą pakuočių atliekų tvarkymo ir antrinių žaliavų perdirbimo sistemą, maksimaliai mažinti aplinkos taršą pakuočių atliekomis bei didinti visuomenės sąmoningumą, skatinant rūšiuoti atliekas. Žaliasis taškas priklauso tarptautiniam „Pro Europe“ tinklui, vienijančiam 31 pakuočių tvarkymo organizacijas visoje Europoje. Žaliųjų taškų organizacijomis pasaulyje pasitiki daugiau kaip 170 tūkstančių įmonių.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija
VšĮ „Zarasų rajono turizmo ir verslo informacijos centras“
VšĮ „Zarasų rajono turizmo centras“ yra viešoji įstaiga, kurios pagrindiniai veiklos tikslai yra kurti patrauklų Zarasų rajono įvaizdį Lietuvos ir užsienio šalių turistams bei vykdyti aktyvią rinkodarą siekiant ekoniminės ir socialinės plėtros rajone. Pagrindiniai įstaigos uždaviniai yra: informacijos ir statistinių duomenų apie Zarasų rajono turizmo išteklius rinkimas, kaupimas, atnaujinimas, sisteminimas, analizė ir profesionali sklaida; informacijos apie rajono lankomus objektus, vietoves, vykstančius renginius, turizmo paslaugas bei turistinius produktus skelbimas ir nuolatinis informacijos atnaujinimas centro internetinėje svetainėje; Zarasų rajono turizmo išteklių pristatymas tikslinėms grupėms nacionalinėse bei tarptautinėse turizmo parodose, konferencijose bei kituose turizmo renginiuose ir kt.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Kita
Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodas
VDU Kauno botanikos sodas (toliau KBS) – atviriausias visuomenei akademinis universiteto padalinys. KBS įkurtas 1923 m. vaizdingoje Aukštosios Fredos dvaro sodyboje, kuriai priklauso ir didelis brandus parkas su tvenkiniais (bendra teritorija 72,5 ha). Svarbiausia KBS funkcija yra formuoti, saugoti ir tirti augalų kolek-cijas, kurios yra svarbios visuomenės ekologiniam švietimui. Kolekcijų augalai panaudojami pristatant unikalų augalų pasaulį visuomenei, formuojant ekologinę savimonę. KBS kolekcijas sudaro per 7300 augalų taksonų, kurie auginami lauko kolekcijose ir didžiausioje Lietuvos oranžerijoje. KBS lankytojų skaičius – daugiau kaip 55 tūkst. per metus.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Kita, Menas ir kultūra, Švietimo
Zarasų krašto muziejus
Muziejus dalyvauja formuojant Zarasų rajono savivaldybės kultūros politiką ir strategiją kultūros paveldo srityje. Muziejus yra didžiausia Zarasų krašto kilnojamo paveldo saugykla, sukaupusi per 18 tūkst. eksponatų, kurioje saugomi pagrindiniai Zarasų krašto istorijos ir etninės kultūros rinkiniai. Muziejaus veikla priklauso nuo Lietuvos kultūros politikos, šalies ir rajono ekonomikos lygio, jos veiksnių, visuomenės aktyvumo, informacijos ir kultūros poreikio. Lietuvos narystė Europos Sąjungoje suteikia plačias galimybes tarptautiniams kultūros mainams, padeda stiprinti priklausymo bendrai Europos tautų kultūros erdvei jausmą ir sudaro galimybes krašto kultūros sklaidai.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga
Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga įkurta 1997 m. vienija virš 500 narių. Neįgaliųjų skaičius nuolat auga ir poreikis naudotis sąjungos teikiamomis paslaugomis didėja, tad numatomas veiklų tęstinumas. Vienas iš asociacijos tikslų: teikti neįgaliesiems dienos centro užimtumo paslaugas, padėti integruoti neįgaliuosius į visuomenę. Tad kiekvieną darbo dieną organizuojama pagalba neįgaliesiems namuose, asmeninio asistento pagalba, dienos užimtumas įvairiuose amatų būreliuose ir klubuose, savarankiškumo palaikymo paslaugos neįgaliesiems. Teikiama asmens higienos pagalba neįgaliesiems. Sudaromos sąlygos kuo funkcionaliau tvarkyti savo gyvenimą, higieninius įgūdžius, apsitarnauti pačiam. Veikia meninės / teatrinės studijos „Meno pasaulyje“ užsiėmimai.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
Zarasų rajono Sadūnų kaimo bendruomenė
Bendruomenės veiklos: 1. Tenkina svarbiausius socialinius, kultūrinius, ūkinius poreikius; 2. Puoselėja šeimos ir bendruomenės dvasines vertybes; 3. Kuria saugią ir patogią gyvenamąją aplinką; 4. Dalyvauja įvairių programų konkursuose; 5. Buria bendruomenės narius bendrai veiklai; 6. Organizuoja įvairius renginius, mokymus, ekskursijas; 7. Rūpinas kultūrinio gamtinio paveldo išsaugojimu,remia bei inicijuoja vietinio užimtumo, ekonominius projektus užtikrinančius bendruomenės gyventojų gerovę; 8. Bendrauja su mokymo, kultūros, gydymo, įstaigomis bei vietos specialistais, šviesuoliais; 9. Rūpinasi bendruomenės senjorais, neįgaliaisiais; 10. Organizuoja įvairius renginius, diskusijas, sportines varžybas; 11. Įrengta skalbykla žmonėms, kurie neturi galimybių įsigyti ar nesugeba naudotis skalbimo mašimomis; 12. Įrengta kirpykla į kurią 2 kartus per mėnesį atvyksta kirpėja iš Dusetų. Kirpykla naudojasi visi bendruomenės nariai, neįgaliusius kirpėja kerpa klientų namuose.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Socialinė, Sveikatos
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Viešoji biblioteka – kultūros, informacijos ir švietimo institucija, suteikianti visuomenės nariams nemokamą prieigą prie mokslo ir meno kūrinių įvairovės bei naujų informacinių technologijų. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje sukurta draugiška erdvė, kurioje palankios sąlygos žmogui plėtoti prasmingo ir laimingesnio gyvenimo perspektyvas – atnaujinti žinias, domėtis istorija, literatūra, naujovėmis. Zarasų viešosios bibliotekos sistemoje yra 16 struktūrinių teritorinių padalinių. Biblioteka aptarnauja 35,2 % rajono gyventojų: vaikų, jaunimo, suaugusių grupių. Pačioje viešojoje bibliotekoje registruoti 2138 vartotojai, kurie per metus apsilanko vidutiniškai po 20 kartų.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Salako padalinys
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kurią sudaro centrinė biblioteka ir 16 padalinių, sudaro sąlygas žmogui plėtoti prasmingo ir laimingesnio gyvenimo perspektyvas – atnaujinti žinias, domėtis istorija, literatūra, naujovėmis, siekti geresnės karjeros, integruotis į bendruomenę, priimti savarankiškus sprendimus ir dalyvauti visuomenės gyvenime. Bibliotekos išplečia ir papildo mokyklų ir švietimo sistemos veiklą. Salako padalinys suteikia visuomenės nariams nemokamą prieigą prie mokslo ir literatūros kūrinių įvairovės bei informacinių technologijų. Salako padalinyje registruotas 261 vartotojas, kurie per metus apsilanko vidutiškai po 40 kartų. Vartotojams teikiamos kasdienės bibliotekinės paslaugos, atnaujinami ir populiarinami turimi fondai, organizuojamos literatūros, edukacinės skaitymo skatinimo programos ir veiklos, įtraukiančios vartotojus vaikus ir suaugusius į literatūrinių ir teminių knygų parodų atidarymus, renginius, skirtus vaikų ir jaunimo kultūrinei edukacijai, žymių krašto žmonių originaliosios kūrybos sklaidą. Vasarą vaikams organizuojami kūrybiniai užsiėmimai, skatinantys laisvalaikio skaitymą ir kūrybiškumą, prisidedantys prie gyvenimo kokybės gerinimo.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
1 2 3 ... 25 26 27 28 29 30 31