Savanorystės vietos

VšĮ „Gyvas Aukštaitijos kaimas“
Pagrindinis įstaigos tikslas - įgyvendinti įvairius šviečiamuosius ir socialinius projektus, susijusius su gamtosaugine, kultūrine veikla, taip pat užsiimti renginių organizavimu bei neformaliuoju ugdymu. Viešoji įstaiga „Gyvas Aukštaitijos kaimas“ bendradarbiauja su Panevėžio rajono savivaldybės viešąją biblioteka, kultūros centrais, bendruomenėmis, vykdant renginius ir edukacines programas, rengia pranešimus apie Aukštaitijos tradicijas bei amatus, organizuoja vaikų vasaros užimtumo programas. Įgyvendinti projektai: Interaktyvi programa šeimai “Skaitau tik tau”, Jaunimo užimtumo programa “Prieinamas teatras”, “Etnologinės medžiagos rinkimas, sisteminimas ir sklaida Panevėžio rajone” bei kiti. Nuo 2016 m. atidarytas filialas Panevėžio mieste Centras visai šeimai „Slėnis aktyviems“, čia vykdomos edukacinės programos, kurių metu galima susipažinti su papročiais ir tradicijomis, išmėginti įvairius amatus, užsiimti patinkančia menine veikla.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo
VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“
VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ veiklos kryptys: žmonių su proto negalia apgyvendinimas, savarankiškumo įgūdžių formavimas ir jų įtvirtinimas, užimtumo organizavimas.
Savivaldybė: Kėdainių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Gyvenimo universitetas LT“
VšĮ „Gyvenimo universitetas LT“ buvo įkurtas 2011 m. Pagrindinė mūsų veikla – nuotolinių mokymų kūrimas. Mes administruojame specializuotas nuotolinių mokymų svetaines: pedagogas.lt – kvalifikacijos tobulinimas pedagogams (akredituoti video mokymai); egu.lt – mokymai asmeniniam tobulėjimui; verslokursai.lt – įmonių darbuotojams reikalingi mokymai. Nuotolinių mokymų administravimo darbus sudaro: bendravimas su lektoriais, temos derinimas, mokymo filmavimas, montavimas. Marketingas: mokymų viešinimas, socialinių tinklų administravimas, naujienlaiškių ir el. laiškų kūrimas bei siuntimas, straipsnių rašymas, projektų partnerių ir rėmėjų paieška. Papildomos veiklos: konferencijų organizavimas, „gyvų” seminarų Lietuvos regionuose organizavimas ir filmavimas.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Švietimo
VšĮ „Inovatorių slėnis“
„Inovatorių slėnis“ – tai Antalieptės miestelyje kuriamas socialinis verslas, kurio tikslas atgaivinti apleistą kultūros paveldą, pastatus, padėti spręsti regionų problemas. Darbo vietos kuriamos teikiant apgyvendinimo, maitinimo ir kitas paslaugas vystant darbinį ir švietimo turizmą. Tai vieta, kurioje laukiami kuriantys žmonės. Čia galima atvykti ir dirbti ar ilsėtis apsuptiems gamtos, istorijos ir bendraminčių. Mes norime, kad šioje erdvėje susitiktų kuo daugiau įvairiausių sričių specialistų, o iš naujų pažinčių gimtų socialinės, kultūrinės, aplinkosauginės ir verslo idėjos. Organizacijos tikslas yra skatinti inovacijų plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje, kuriant palankią terpę socialinėms naujovėms bei socialiniam verslui gimti, vystytis ir augti. Organizacijos vizija – ištisus metus atvira, istorija bei gamta turtinga kūrybos ir darbo erdvė su visais miesto teikiamais patogumais. Organizacijoje visuomet laukiami aktyvūs, prie pozityvių aplinkos pokyčių norintys prisidėti žmonės.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Lygios galimybės, Socialinė, Švietimo
VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ siekia mažinti skurdą organizacijose, kuriuose gyvena artimųjų palikti vaikai, pagelbėti skurstančioms vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems bei senjorams. Organizacija iš rėmėjų (verslininkų ir pavienių asmenų) surenka labdarą ir ją paskirsto vargingai gyvenantiems. Duoti kur kas lengviau nei prašyti. Netiki? Prisijunk prie mūsų savanorių komandos ir įsitikink! Su mumis įgysi vertingos gyvenimiškos patirties. Apie mūsų organizacijos veiklą gali rasti informacijos tinklapyje http://gerumoranka.eu/apie-mus/ arba susirask mus facebook paskyroje VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems" Mažeikių rajonas
Savivaldybė: Mažeikių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija, Socialinė
VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“
VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ savanoriška, savarankiška labdaros organizacija, turinti paramos gavėjo statusą. Mes renkame ir daliname labdarą, važiuojame į namus, lankome sunkiai besiverčiančias šeimas. Svarbiausiais tikslas: padėti sunkiai besiverčiančioms bei nelaimės ištiktoms šeimoms. Be šių veiklos sričių yra vaikų dienos centras „Šypsena“.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė
VšĮ „Jukaris”
VšĮ „Jukaris” (Japonijos agentūra Yukari) – tai organizacija, sukurta įvairiais būdais skatinti Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse. Mes skatiname visuomenės domėjimąsi Japonijos kultūra, giliname visuomenės žinias apie Japoniją, siekiame, kad būtų atsikratyta stereotipinio mąstymo ir ugdome jaunimo sąmoningumą, kosmopolitiškumą ir atvirumą kitoms kultūroms. Pagrindinės Yukari veiklos sritys yra: edukacija, kultūros sklaida, šventės ir renginiai, verslas.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
VšĮ „Just Projects“
Pagrindine mūsų veikla yra Unikalių Informacinių technologijų sistemų kūrimas ir jų pritaikymas šiuolaikiniame versle. Dirbame ties jaunimo užimtumu, padedame jiems suvokti naujausias technologijas, mokiname programavimo kalbų, taip pat kitu IT subtilybių. Siekiame kad jaunimas įgytų patirties ir ateityje susirastų geras darbo vietas. Tad visas lėšas surinktas už komercinę veiklą investuojame į Lietuvos ateitį.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Informacinės technologijos
VšĮ „Kapčiamiesčio globos namai“
Senatvė graži, kai apgaubta rūpesčio ir atidos, kai jaučia aplinkinių gerumą ir patiria dvasios ramybę. Savanorystė – tai jausmas, kad esi reikalingas. Atrodo padarai tiek nedaug, o atlygio gauni šimteriopai ir dar tokių dalykų, kokių už pinigus nenusipirksi. Savanoriaujant atgyja gyvenimo prasmės pojūtis. Prasmė gyvenime atsiranda, kai daliniesi. Jei duodi – gauni daug daugiau. O širdyje nešiojies neįkainojamą jausmą, kad esi reikalingas. Galiausiai, savanorystė – tai žmogaus pagalba vienas kitam ir tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Ieškome savanorių, galinčių ir norinčių padėti seneliams, gyvenantiems Kapčiamiesčio globos namuose. Tikime, kad skleisdami savanorystės idėją šioje srityje, pagerinsime ne tik senelių, kurie gyvena globos namuose, dienas, bet ir paskatinsime visuomenę atkreipti dėmesį į senyvo amžiaus žmones.
Savivaldybė: Lazdijų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras“
VšĮ Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras atstovauja žmones su klausos negalia Kaune, teikia jiems reikalingas socialinės reabilitacijos, psichologines, darbo paieškos, meninių bei sportinių gebėjimų lavinimo ir užimtumo paslaugas, organizuoja jiems pritaikytus renginius, skatina įsitraukti į visuomeninę veiklą, integruotis į visuomenę.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė, Sveikatos
VšĮ „Klaipėdos lėlių teatras“
Klaipėdos lėlių teatras – vienas jauniausių ir perspektyviausių nepriklausomų lėlių teatrų Lietuvoje – nuolat ieško naujų lėlių teatro meninės kalbos būdų, yra šiuolaikiškas, kokybiškas, reprezentatyvus, įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Klaipėdos lėlių teatro misija – supažindinti Klaipėdos bei Klaipėdos krašto vaikus ir jaunimą su tradiciniu ir netradiciniu lėlių teatro menu, ugdyti jų intelektualines, kultūrines žinias bei formuoti vaiko ir jaunuolio vertybinę sistemą. Klaipėdos lėlių teatras - vienintelis profesionalus, repertuarinis lėlių teatras Vakarų Lietuvoje. „Jeigu reikėtų rinktis kultūros įstaigą, labiausiai besirūpinančią jauniausios kartos lavinimu, ugdymu, kultūriniu švietimu, į pirmas gretas greičiausiai stotų Klaipėdos lėlių teatras, kuriame pastaruoju metu gimsta įvairūs spektakliai ir iniciatyvos, orientuotos į mažiausius žiūrovus“ – rašo teatrologė Gitana Gugevičiūtė. Teatrologai vertina Klaipėdos lėlių teatrą kaip vieną stipriausių, ambicingiausių lėlių teatrų mūsų šalyje. Šis teatras, reguliariai vaidindamas vaikams, organizuodamas įvairius edukacinius projektus, uostamiestyje užpildo svarbią teatro kultūros jaunai (taip pat ir suaugusiųjų) publikai nišą.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija
VŠĮ „Klajūnas“
VŠĮ „Klajūnas“ - savanoriavimo pagrindu veikianti organizacija. Mes rūpinamės benamiais, be šeimininkų likusiais gyvūnais. Darbas “Klajūne” – tai daugiausiai darbas su gyvūnais: jų priežiūra, slauga, globa, socializacija.
Savivaldybė: Ukmergės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Gyvūnų globa
VšĮ „Kupiškio vaikų dienos centras“
Kupiškio vaikų dienos centras nuo 2002 metų sėkmingai dalyvauja Nacionalinėje vaikų dienos centrų programoje, kurios tikslas: kurti socialinių paslaugų infrastruktūrą, skirtą dirbti su socialinės rizikos, socialiai remtinomis bei socialinių, psichologinių ir kitokių problemų turinčiomis šeimomis, kad vaikai galėtų augti savo šeimose ir išvengtų rizikos būti nuo jos atskirti.
Savivaldybė: Kupiškio rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė, Švietimo
VšĮ „Laiptai į viltį“
Pagrindinė organizacijos veikla -vaikų ir jaunimo užimtumas. Įstaigoje veikia Vaikų dienos centras, kurios lankytojai daugiausiai iš socialiai remtinų šeimų. Dienos centre kasdien apsilanko 10-20 vaikų. Jie ruošia pamokas, žaidžia, dalyvauja įvairuose renginiuose, prevencinėje veikloje ir pan.Vykdant įvairius projektus, orgnizuojami mokymai, seminarai, paskaitos vaikams bei jaunimui.
Savivaldybė: Kėdainių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Lobių dirbtuvės“
Tai besikuriančios medžio dirbtuvės, kuriose dirba meistrai, savanoriai ir žmonės su proto negalia. Dirbtuvių tikslas: bendrystė su proto negalią turinčiais žmonėmis per darbą ir šventimą. Stengiamės ištrinti ribą tarp „sveikojo“ ir neįgaliojo bei nuolat ieškoti būdų, kaip dirbti bendruomeniškoje komandoje išlaikant lygiavertiškumo principus. Dirbtuvėse meistrai kartu su savanoriais ir neįgaliaisiais gamina įvairius medinius dirbinius: stalus, lovas, grindjuostes, spinteles, langines, žvakides, dėliones vaikams ir t.t. Kuriame patys ir gaminame pagal užsakymus. Vykdome edukacinius užsiėmimus įvairioms grupėms žmonių. Trokštame tapti „Arkos“ bendruomenės dalimi. Kuriamės Mozūriškių kaime ir norime įsilieti į vietinę bendruomenę, taigi dalyvaujame ir inicijuojame bendruomeninius įvykius (aplinkos tvarkymą, maldos vakarus, vasaros stovyklas). Bendradarbiaujame su Pal.J.Matulaičio socialiniu centru, Neries regioniniu parku.
Savivaldybė: Vilniaus rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė
VšĮ „Lyderių karta“
VšĮ „Lyderių karta“ yra nevyriausybinė organizacija veikianti Ukmergės rajone, kuri skirta aktyviems ir iniciatyviems ukmergiškiams, kuriems svarbus jų miestas ir bendruomenė. VšĮ „Lyderių karta“ organizuoja įvairius renginius, socialines akcijas, rengia įvairius projektus. Todėl organizacijai labai reikia kūrybiškų, aktyvių savanorių, norinčių prisidėti prie Ukmergės rajono bendruomenės gyvenimo kokybės gerinimo.
Savivaldybė: Ukmergės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė, Švietimo
VŠĮ „Medijų uostas“
„Medijų uostas“ buvo įkurtas 2015 m., subūrus įvairių Klaipėdos aukštųjų mokyklų studentus ir absolventus bei dėstytojus edukacinei ir kūrybinei veiklai, surištai su edukacinių renginių organizavimu, medijų, kino, video projektine veikla. Vienas iš įmonės steigėjų ir partnerių - Socialinių mokslų kolegija. Vienas pagrindinių įmonės projektų yra socialinis –edukacinis „Kino klubas 8.1/2“, jungiantis apie 400 narių. Įmonė veikia savanorystės ir mentorystės principu, joje nuolat savanoriauja apie 10 savanorių. Šiuo metu įmonė realizuoja tarptautinį projektą - Europos debiutinių filmų festivalį „GoDebut“. VŠĮ „Medijų uosto“ veikla apima įvairių kultūros projektų realizavimą, edukacinių, socialinių ir kito pobūdžio medijų, kino, video paslaugų teikimą, konferencijų, prezentacijų, seminarų, festivalių organizavimą.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Žiniasklaida ir komunikacija
VšĮ „Meninė drožyba“
Įstaigos veikloje aktyviai dalyvauja amatininkai, menininkai, tautodailininkai, vietos jaunimas. Kuriami mažosios architektūros objektai: kryždirbystės darbai (koplytstulpiai, stogastulpiai,koplytėlės, skulptūros), poilsio aikštelių statiniai (pavėsinės, stoginės, informaciniai stendai) bei lauko baldai, vyksta edukacinės vaikų ir jaunimo stovyklos, amato mokymo programos. Puoselėjami tradiciniai amatai: kryždirbystė, dailidystė, stalystė, baldininkystė, drožyba, kalvystė bei kuriami autoriniai meno dirbiniai iš medienos, rengiamos parodos, įgyvendinami įvairūs projektai. Įstaigos veiklos uždaviniai: 1. Gaivinti, puoselėti ir skleisti Lietuvos medžio drožybos, kryždirbystės ir kitų amatų tradicijas; 2. Rengti ir organizuoti tradicinių amatų ir įvairių meno sričių kūrybines, edukacines programas; 3. Skatinti tarptautinius kultūros ir mokslo mainus; 4. Organizuoti vaikų ir suaugusių tradicinių amatų mokymą, kūrinių parodas, mokomuosius ir pažintinius seminarus; 5. Kaupti lėšas bei turtą ir juos naudoti Įstaigos tikslams įgyvendinti – labdarai, paramai, simpoziumų ir seminarų rengimui, tradicinių amatų mokymo programų organizavimui, tradicinių amatų išsaugojimui, viešinimui, paminklų priežiūrai ir restauravimui, kitiems visuomenei naudingiems reikalams; 6. Palaikyti kūrybinius ryšius, bendradarbiauti ir dalintis patirtimi su Lietuvos ir užsienio įstaigomis ir organizacijomis, dalyvaujančiomis panašioje veikloje; 7. Tenkinti viešuosius interesus, vykdant švietimo, mokymo, kultūrinę ir kitokią visuomenei naudingą veiklą.
Savivaldybė: Prienų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Informacinės technologijos, Menas ir kultūra
VšĮ „Meno ir verslo sinergija“
inTegra House – tai kūrybos ir sąmoningumo namai, kuriuose siekiame ugdyti sąmoningus žmones ir bendruomenes. Mūsų namai susideda iš 3 pagrindinių specializuotų erdvių: Sodų salės, Garso ir Judesio namelio, Formos ir Dailės namelio. Šiose erdvėje vyksta: mokymai, kūrybos ir terapijos užsiėmimai, koncertai, sveikatinimo ir kiti sąmoningumą ugdantys užsiėmimai. Kviečiame visus norinčius prisidėti prie esamų ir naujų projektų vystymo ir įgyvendinimo.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Menas ir kultūra, Socialinė, Sveikatos, Švietimo
VšĮ „Menų kambarys“
Meno užsiėmimų vedimas, tokių kaip skulptūra, tapyba, piešimas, meno terapija. Renginių, kūrybinių dirbtuvių bei seminarų organizavimas, scenos dekoracijų gamyba.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
1 2 3 ... 25 26 27 28 29 30 31