Savanorystės vietos

VšĮ Šakių vaikų globos namai
Globos namai vaikams, likusiems be tėvų globos. Dienos užimtumo centras sutrikusio intelekto asmenims
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė
VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras
Socialinių paslaugų neįgaliesiems teikimas nesusiję su apgyvendinimu, profesinė reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems: bitininkystė, medienos apdirbimo, tekstilės rankdarbių gamyba, gėlių komponavimas ir kita. Edukacinės programos: bitininkystė, žvakių gamyba, vytelių pynimas.
Savivaldybė: Trakų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė
VšĮ Zarasų jaunimo centras
Zarasų jaunimo centras yra atviras kiekvienam jaunam žmogui, kuris ieško saugios aplinkos, naujų bendrumo, buvimo kartu formų, turi laisvo laiko, tačiau nežino kaip ir kur jį turiningai praleisti.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VŠĮ “Vita Digna”
„VITA DIGNA“ yra jaunimo savanorių organizacija, kuri dirba kartu Paliatyvios medicinos centro specialistų komanda. Pagrindinis organizacijos tikslas yra teikti kokybišką onkopsichologinę, emocinę ir informacinę pagalbą sergantiems bei jų artimiesiems. Savanoriai lanko ligonius, veda terapines grupes, organizuoja renginius ir akcijas, taip pat organizacija suteikia galimybę tobulėti dalyvaujant tarptautinėje DOFE (The Duke of Edinburgh‘s International Award) apdovanojimų programoje.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė, Sveikatos
VšĮ „Asmenybės ugdymas“
VšĮ „Asmenybės ugdymas“ – ne pelno siekianti organizacija, glaudžiai bendradarbiaujanti su Klaipėdos miesto savivaldybe, Švietimo ir mokslo Ministerija bei Švietimo mainų paramos fondu. Kartu su Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos parama siekiame padėti visuomenei pažinti save per menines, sportines, kūrybines, saviraiškos, mokslines ir kitas neformaliojo švietimo veiklas. Misija: ugdyti jaunimo savęs pažinimą, profesines ir socialines kompetencijas per menines, sportines, kūrybines ir profesines veiklas. Vizija: tapti geriausiu neformaliojo švietimo ir ugdymo centru Lietuvoje, sudaryti sąlygas aukščiausio lygio sąlygas sportuoti, dalyvauti meninėse, profesinėse, socialinėse veiklose ir kitaip išreikšti bei pažinti save.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
VšĮ „Būties jaukuma“
VšĮ „Būties jaukuma“ veikla: Mokymai, seminarai jaunimui įvairiomis temomis: bendravimo įgūdžiai, tolerancija, lyderystė, pozityvus bendravimas, krizių ir savižudybių prevencija, psichotropinių medžiagų prevencija ir pan. Mokymai, paskaitos tėvams apie pozityvų vaikų auklėjimą, vaiko emocinius poreikius skirtingais amžiaus tarpsniais: kūdikystė, vaikystė, paauglystė ir kt. Mokymai ir paskaitos visiems apie pozityvų bendravimą šeimoje, darbe ir kitur; streso valdymą, konfliktų valdymą. Mūsų programos: „Esu šalia“ – programa skirta jaunimui. Jauni žmonės, po mokymų, dalinasi patirtimi su bendraamžiais apie bendravimą, toleranciją, krizių, savižudybių prevenciją, psichotropinių medžiagių prevenciją. Taip pat savanoriai dalyvauja ir kitose organizacijos renginiuose, akcijose, projektuose.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
VšĮ „Commune Art“
VšĮ „Commune Art“ - tai grupė kūrybiškų žmonių, kartu susibūrusių į kultūrinį judėjimą - kurti ir skatinti alternatyvų gyvenimo būdą. Esame susidomėję ir veikiame įvairiose meno formose: vizualinis menas, audio menas, piešimas, fotografija, muzika, architektūra, interjeras, šokis, filmų menas, animacija, vaidyba, renginių vadyba, scenografija ir kiti menai, paliečiantys širdį, pagimdantis idėją ir skatinantys kurti. Kai kurie iš mūsų jau esame savo sričių specialistais, kai kurie tik pradėję ta sritimi domėtis, bet mus visus vienija panašus požiūris į gyvenimą, todėl mes bandome dirbti kartu, pasiekti savo tikslus ir sukurti gražių dalykų!
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Informacinės technologijos, Kita, Menas ir kultūra, Socialinė, Žiniasklaida ir komunikacija
VšĮ „Dailusis ornamentas“
Jau 15 metų veikiantis nedidelis ir jaukus užimtumo centras Panevėžio miesto neįgaliesiems su fizine negalia. Čia renkasi įdomūs, kūrybingi, energingi žmonės, norintys pabendrauti, pasidalinti savo patirtimi, turiningai praleisti laisvalaikį. Gal mėgsti sportuoti? Prisijunk prie mūsų: čia vyksta įvairios mankštos, sveikatinimo užsiėmimai. O gal nori savo rankomis sukurti kažką gražaus? Savo lankytojus kviečiame į meninio užimtumo ( dekupažo, floristikos, tapybos ant šilko, ir pan.). Sukurtus darbus eksponuojame parodose, rengiame vakarones. Gal gali prisidėti prie renginių organizavimo ar informacijos sklaidos internete? Ateik, veik, tavo pagalbos rankų visada reikia.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Edukacija kitaip“
Kokybiškas pedagoginių – psichologinių, neformaliojo švietimo, pagalbos šeimai – įvairių paslaugų teikimas. Įstaiga vykdo ES projektą „Kompleksinių paslaugų teikimas šeimoms bendruomeniniuose šeimos namuose“, taip pat vykdo laimėtus LR Krašto apsaugos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektus, inicijuoja sociokultūrines veiklas atskiroms amžiaus grupėms, teikia konsultacijas karjeros planavimo, studijų pasirinkimo užsienyje jaunimui, rengia edukacines programas.
Savivaldybė: Plungės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Rokiškio vaikų dienos centras
Centro veiklos tikslai – teikti dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje bei visuomenėje. Centro vykdo šias veiklas: 1. socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo (asmens (vaiko ir jo šeimos narių savarankiškumo palaikymas ir atstatymas, atliekant visuomeniniame ar asmeniniame vaiko ir jo šeimos narių gyvenime reikalingas funkcijas: informacijos teikimas, konsultacijos, individualūs pokalbiai, vaiko šeimos lankymas namuose, užsiėmimai grupėse, paskaitos, bendri renginiai su vaikais, terapiniai užsiėmimai, elgesio korekcijos, žalingų įpročių prevencija ir kt.) ir kt.
Savivaldybė: Rokiškio rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo
VšĮ „Gera muzika gyvai“
„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su world muzikos stiliumi – šiuolaikine muzika, apjungiančia tradicijas, dabartinio žmogaus jausmus ir pomėgius.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra
VšĮ „Gerų naujienų televizija“
VšĮ „Gerų naujienų televizija“ – pirmasis optimistinis TV kanalas Lietuvoje. Kuriame ir transliuojame autorines laidas, sporto varžybas, renginius. Kurdami įstaigą išsikėlėme užduotį ne tik skleisti pozityvias naujienas apie Aukštaitijos kraštą, bet ir burti jaunus, kūrybingus žmones, turinčius idėjų ir svajonių filmuoti, montuoti ar kitaip prisidėti prie TV programos kūrimo ar išmokti šios veiklos. Esame atviri visiems norintiems atrasti save televizijoje ar išmokti dirbti redaktoriaus, TV operatoriaus ar montažo režisieriaus darbą. Televizijos virtuvė įdomi ir kasdien kitokia, o kuriama programa, tai ir dirbančių žmonių kūrybinio potencialo atspindys. Jeigu turite noro ir idėjų – GNTV laukia Jūsų.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Žiniasklaida ir komunikacija
VšĮ „Gyvas Aukštaitijos kaimas“
Pagrindinis įstaigos tikslas - įgyvendinti įvairius šviečiamuosius ir socialinius projektus, susijusius su gamtosaugine, kultūrine veikla, taip pat užsiimti renginių organizavimu bei neformaliuoju ugdymu. Viešoji įstaiga „Gyvas Aukštaitijos kaimas“ bendradarbiauja su Panevėžio rajono savivaldybės viešąją biblioteka, kultūros centrais, bendruomenėmis, vykdant renginius ir edukacines programas, rengia pranešimus apie Aukštaitijos tradicijas bei amatus, organizuoja vaikų vasaros užimtumo programas. Įgyvendinti projektai: Interaktyvi programa šeimai “Skaitau tik tau”, Jaunimo užimtumo programa “Prieinamas teatras”, “Etnologinės medžiagos rinkimas, sisteminimas ir sklaida Panevėžio rajone” bei kiti. Nuo 2016 m. atidarytas filialas Panevėžio mieste Centras visai šeimai „Slėnis aktyviems“, čia vykdomos edukacinės programos, kurių metu galima susipažinti su papročiais ir tradicijomis, išmėginti įvairius amatus, užsiimti patinkančia menine veikla.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo
VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“
VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ veiklos kryptys: žmonių su proto negalia apgyvendinimas, savarankiškumo įgūdžių formavimas ir jų įtvirtinimas, užimtumo organizavimas.
Savivaldybė: Kėdainių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Gyvenimo universitetas LT“
VšĮ „Gyvenimo universitetas LT“ buvo įkurtas 2011 m. Pagrindinė mūsų veikla – nuotolinių mokymų kūrimas. Mes administruojame specializuotas nuotolinių mokymų svetaines: pedagogas.lt – kvalifikacijos tobulinimas pedagogams (akredituoti video mokymai); egu.lt – mokymai asmeniniam tobulėjimui; verslokursai.lt – įmonių darbuotojams reikalingi mokymai. Nuotolinių mokymų administravimo darbus sudaro: bendravimas su lektoriais, temos derinimas, mokymo filmavimas, montavimas. Marketingas: mokymų viešinimas, socialinių tinklų administravimas, naujienlaiškių ir el. laiškų kūrimas bei siuntimas, straipsnių rašymas, projektų partnerių ir rėmėjų paieška. Papildomos veiklos: konferencijų organizavimas, „gyvų” seminarų Lietuvos regionuose organizavimas ir filmavimas.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Švietimo
VšĮ „Inovatorių slėnis“
„Inovatorių slėnis“ – tai Antalieptės miestelyje kuriamas socialinis verslas, kurio tikslas atgaivinti apleistą kultūros paveldą, pastatus, padėti spręsti regionų problemas. Darbo vietos kuriamos teikiant apgyvendinimo, maitinimo ir kitas paslaugas vystant darbinį ir švietimo turizmą. Tai vieta, kurioje laukiami kuriantys žmonės. Čia galima atvykti ir dirbti ar ilsėtis apsuptiems gamtos, istorijos ir bendraminčių. Mes norime, kad šioje erdvėje susitiktų kuo daugiau įvairiausių sričių specialistų, o iš naujų pažinčių gimtų socialinės, kultūrinės, aplinkosauginės ir verslo idėjos. Organizacijos tikslas yra skatinti inovacijų plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje, kuriant palankią terpę socialinėms naujovėms bei socialiniam verslui gimti, vystytis ir augti. Organizacijos vizija – ištisus metus atvira, istorija bei gamta turtinga kūrybos ir darbo erdvė su visais miesto teikiamais patogumais. Organizacijoje visuomet laukiami aktyvūs, prie pozityvių aplinkos pokyčių norintys prisidėti žmonės.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Lygios galimybės, Socialinė, Švietimo
VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ siekia mažinti skurdą organizacijose, kuriuose gyvena artimųjų palikti vaikai, pagelbėti skurstančioms vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems bei senjorams. Organizacija iš rėmėjų (verslininkų ir pavienių asmenų) surenka labdarą ir ją paskirsto vargingai gyvenantiems. Duoti kur kas lengviau nei prašyti. Netiki? Prisijunk prie mūsų savanorių komandos ir įsitikink! Su mumis įgysi vertingos gyvenimiškos patirties. Apie mūsų organizacijos veiklą gali rasti informacijos tinklapyje http://gerumoranka.eu/apie-mus/ arba susirask mus facebook paskyroje VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems" Mažeikių rajonas
Savivaldybė: Mažeikių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija, Socialinė
VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“
VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ savanoriška, savarankiška labdaros organizacija, turinti paramos gavėjo statusą. Mes renkame ir daliname labdarą, važiuojame į namus, lankome sunkiai besiverčiančias šeimas. Svarbiausiais tikslas: padėti sunkiai besiverčiančioms bei nelaimės ištiktoms šeimoms. Be šių veiklos sričių yra vaikų dienos centras „Šypsena“.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė
VšĮ „Jukaris”
VšĮ „Jukaris” (Japonijos agentūra Yukari) – tai organizacija, sukurta įvairiais būdais skatinti Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse. Mes skatiname visuomenės domėjimąsi Japonijos kultūra, giliname visuomenės žinias apie Japoniją, siekiame, kad būtų atsikratyta stereotipinio mąstymo ir ugdome jaunimo sąmoningumą, kosmopolitiškumą ir atvirumą kitoms kultūroms. Pagrindinės Yukari veiklos sritys yra: edukacija, kultūros sklaida, šventės ir renginiai, verslas.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Švietimo
VšĮ „Just Projects“
Pagrindine mūsų veikla yra Unikalių Informacinių technologijų sistemų kūrimas ir jų pritaikymas šiuolaikiniame versle. Dirbame ties jaunimo užimtumu, padedame jiems suvokti naujausias technologijas, mokiname programavimo kalbų, taip pat kitu IT subtilybių. Siekiame kad jaunimas įgytų patirties ir ateityje susirastų geras darbo vietas. Tad visas lėšas surinktas už komercinę veiklą investuojame į Lietuvos ateitį.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Informacinės technologijos
1 2 3 ... 25 26 27 28 29 30 31