Savanorystės vietos

VšĮ Gyvūnų globos organizacija „Lesė“
„Lesė“ yra viena didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje, kuri užsiima: gyvūnų gelbėjimu ir laikina globa, sterilizacijos finansavimu ir vykdymu (įskaitant „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ laukinėms katėms), naujų namų paieška gyvūnams (gyvunugloba.lt), visuomenės švietimu.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Gyvūnų globa
VšĮ Gyvūnų prieglauda „Padėk man“
Benamių kačių ir šunų gelbėjimas, gydymas, apgyvendinimas, naujų šeimininkų paieška.
Savivaldybė: Visagino savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Gyvūnų globa
VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras
VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras yra atviras jaunimo centras, dirbantis pagal atviro darbo su jaunimu koncepcijos principus. Centras siekia formuoti jaunų žmonių prasmingo laisvalaikio būdus, sudaryti saugią ir modernią aplinką bei tinkamas sąlygas jauno asmens socializacijai ir formavimuisi. Jaunimo laisvalaikio centras dirba nuo 8:00 iki 19:00, tačiau, kad nekiltų pagundos praleisti pamokas, lankytojai – jaunimas laukiami 15:00 – 19:00, kiekvieną darbo dieną, o penktadienių vakarais galima užsibūti ir ilgiau pavakaroti. Tos pačios darbo valandos galioja visus metus, nepriklausomai nuo sezoniškumo.
Savivaldybė: Ukmergės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuras
Viešoji įstaiga Nemuno euroregiono Marijampolės biuras įsteigta 1998 m. Tai Nemuno euroregiono (pasienio regiono) savivaldybių įsteigta įstaiga. Mes rengiame ir įgyvendiname strateginio planavimo, verslo, turizmo, žmogiškųjų resursų, kultūrinių mainų, aplinkosaugos projektus, apimančius Euroregiono Nemunas teritoriją, konsultuojame šioje teritorijoje esančias savivaldos ir kitas institucijas projektų ruošimo, įgyvendinimo bei tarptautinio bendradarbiavimo klausimais. Plačiau: www.nemunas.info.
Savivaldybė: Marijampolės savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė
VšĮ paramos fondas „Plunksna“
Organizacija veikia savanoriškais pagrindais, aktyviai dalyauja visuomeninėje veikloje, organizuoja renginius bei kuria ir įgyvendina projektus skirtus padėti tiems kuriems pagalbos ypatingai reikia.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ Plungės atviras jaunimo centras
Plungės atviras jaunimo centras – Plungės rajono savivaldybės įsteigtas pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – tenkinti viešuosius interesus, vykdant švietimo, kultūrinę, socialinės pagalbos teikimo, jaunimo socializacijos ir integracijos į visuomenę, taip pat kitokią visuomenei naudingą veiklą. Pagrindinė veiklos rūšis – atviras darbas su jaunimu.
Savivaldybė: Plungės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Jaunimo politika, Socialinė
VšĮ Raseinių dienos centras „Vilties takas“
Centro lankytojams teikiamos darbinės, meninės, socialinės, laisvalaikio organizavimo paslaugos, kurių metu neįgalieji palaiko savo fizinį ir emocinį balansą.
Savivaldybė: Raseinių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ Rokiškio jaunimo centras
VšĮ Rokiškio jaunimo centras nuo 2008 metų vykdo atvirą darbą su mažiau galimybių turinčiu 13-30 metų jaunimu. Atviras darbas yra viena iš darbo su jaunimu formų, suteikianti prasmingos veiklos ir turiningo laisvalaikio galimybes savirealizacijos erdvės nerandančiam jaunimui bei palengvina atskirtį patiriančių jaunų žmonių integraciją į visuomenę. Per dieną jaunimo centre apsilanko apie 30-40 lankytojų, buriasi neformalios jaunimo grupės: Rokiškio rajono mokinių taryba, „Savanorystės Ambasadorių" tinklo atstovai, sporto, šokių, stalo teniso, biliardo, DJ-ėjų, muzikos mėgėjų grupės. Rokiškio jaunimo centras nuo 2010 metų pradėjo aktyvią tarptautinę jaunimo projektinę veiklą kaip vykdytojai ir partneriai. Įgyvendinti 5 tarptautiniai jaunimo mainų, demokratiškumo projektai, išsiųsta 30 jaunuolių į kitų šalių vykdytus projektus.
Savivaldybė: Rokiškio rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
VšĮ Šakių vaikų globos namai
Globos namai vaikams, likusiems be tėvų globos. Dienos užimtumo centras sutrikusio intelekto asmenims
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė
VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras
Socialinių paslaugų neįgaliesiems teikimas nesusiję su apgyvendinimu, profesinė reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems: bitininkystė, medienos apdirbimo, tekstilės rankdarbių gamyba, gėlių komponavimas ir kita. Edukacinės programos: bitininkystė, žvakių gamyba, vytelių pynimas.
Savivaldybė: Trakų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Kita, Socialinė
VšĮ Zarasų jaunimo centras
Zarasų jaunimo centras yra atviras kiekvienam jaunam žmogui, kuris ieško saugios aplinkos, naujų bendrumo, buvimo kartu formų, turi laisvo laiko, tačiau nežino kaip ir kur jį turiningai praleisti.
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VŠĮ “Vita Digna”
„VITA DIGNA“ yra jaunimo savanorių organizacija, kuri dirba kartu Paliatyvios medicinos centro specialistų komanda. Pagrindinis organizacijos tikslas yra teikti kokybišką onkopsichologinę, emocinę ir informacinę pagalbą sergantiems bei jų artimiesiems. Savanoriai lanko ligonius, veda terapines grupes, organizuoja renginius ir akcijas, taip pat organizacija suteikia galimybę tobulėti dalyvaujant tarptautinėje DOFE (The Duke of Edinburgh‘s International Award) apdovanojimų programoje.
Savivaldybė: Kauno miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė, Sveikatos
VšĮ „Asmenybės ugdymas“
VšĮ „Asmenybės ugdymas“ – ne pelno siekianti organizacija, glaudžiai bendradarbiaujanti su Klaipėdos miesto savivaldybe, Švietimo ir mokslo Ministerija bei Švietimo mainų paramos fondu. Kartu su Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos parama siekiame padėti visuomenei pažinti save per menines, sportines, kūrybines, saviraiškos, mokslines ir kitas neformaliojo švietimo veiklas. Misija: ugdyti jaunimo savęs pažinimą, profesines ir socialines kompetencijas per menines, sportines, kūrybines ir profesines veiklas. Vizija: tapti geriausiu neformaliojo švietimo ir ugdymo centru Lietuvoje, sudaryti sąlygas aukščiausio lygio sąlygas sportuoti, dalyvauti meninėse, profesinėse, socialinėse veiklose ir kitaip išreikšti bei pažinti save.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
VšĮ „Būties jaukuma“
VšĮ „Būties jaukuma“ veikla: Mokymai, seminarai jaunimui įvairiomis temomis: bendravimo įgūdžiai, tolerancija, lyderystė, pozityvus bendravimas, krizių ir savižudybių prevencija, psichotropinių medžiagų prevencija ir pan. Mokymai, paskaitos tėvams apie pozityvų vaikų auklėjimą, vaiko emocinius poreikius skirtingais amžiaus tarpsniais: kūdikystė, vaikystė, paauglystė ir kt. Mokymai ir paskaitos visiems apie pozityvų bendravimą šeimoje, darbe ir kitur; streso valdymą, konfliktų valdymą. Mūsų programos: „Esu šalia“ – programa skirta jaunimui. Jauni žmonės, po mokymų, dalinasi patirtimi su bendraamžiais apie bendravimą, toleranciją, krizių, savižudybių prevenciją, psichotropinių medžiagių prevenciją. Taip pat savanoriai dalyvauja ir kitose organizacijos renginiuose, akcijose, projektuose.
Savivaldybė: Klaipėdos miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
VšĮ „Commune Art“
VšĮ „Commune Art“ - tai grupė kūrybiškų žmonių, kartu susibūrusių į kultūrinį judėjimą - kurti ir skatinti alternatyvų gyvenimo būdą. Esame susidomėję ir veikiame įvairiose meno formose: vizualinis menas, audio menas, piešimas, fotografija, muzika, architektūra, interjeras, šokis, filmų menas, animacija, vaidyba, renginių vadyba, scenografija ir kiti menai, paliečiantys širdį, pagimdantis idėją ir skatinantys kurti. Kai kurie iš mūsų jau esame savo sričių specialistais, kai kurie tik pradėję ta sritimi domėtis, bet mus visus vienija panašus požiūris į gyvenimą, todėl mes bandome dirbti kartu, pasiekti savo tikslus ir sukurti gražių dalykų!
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Ekologinė, Informacinės technologijos, Kita, Menas ir kultūra, Socialinė, Žiniasklaida ir komunikacija
VšĮ „Dailusis ornamentas“
Jau 15 metų veikiantis nedidelis ir jaukus užimtumo centras Panevėžio miesto neįgaliesiems su fizine negalia. Čia renkasi įdomūs, kūrybingi, energingi žmonės, norintys pabendrauti, pasidalinti savo patirtimi, turiningai praleisti laisvalaikį. Gal mėgsti sportuoti? Prisijunk prie mūsų: čia vyksta įvairios mankštos, sveikatinimo užsiėmimai. O gal nori savo rankomis sukurti kažką gražaus? Savo lankytojus kviečiame į meninio užimtumo ( dekupažo, floristikos, tapybos ant šilko, ir pan.). Sukurtus darbus eksponuojame parodose, rengiame vakarones. Gal gali prisidėti prie renginių organizavimo ar informacijos sklaidos internete? Ateik, veik, tavo pagalbos rankų visada reikia.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Edukacija kitaip“
Kokybiškas pedagoginių – psichologinių, neformaliojo švietimo, pagalbos šeimai – įvairių paslaugų teikimas. Įstaiga vykdo ES projektą „Kompleksinių paslaugų teikimas šeimoms bendruomeniniuose šeimos namuose“, taip pat vykdo laimėtus LR Krašto apsaugos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektus, inicijuoja sociokultūrines veiklas atskiroms amžiaus grupėms, teikia konsultacijas karjeros planavimo, studijų pasirinkimo užsienyje jaunimui, rengia edukacines programas.
Savivaldybė: Plungės rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Socialinė
VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Rokiškio vaikų dienos centras
Centro veiklos tikslai – teikti dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje bei visuomenėje. Centro vykdo šias veiklas: 1. socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo (asmens (vaiko ir jo šeimos narių savarankiškumo palaikymas ir atstatymas, atliekant visuomeniniame ar asmeniniame vaiko ir jo šeimos narių gyvenime reikalingas funkcijas: informacijos teikimas, konsultacijos, individualūs pokalbiai, vaiko šeimos lankymas namuose, užsiėmimai grupėse, paskaitos, bendri renginiai su vaikais, terapiniai užsiėmimai, elgesio korekcijos, žalingų įpročių prevencija ir kt.) ir kt.
Savivaldybė: Rokiškio rajono savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo
VšĮ „Gera muzika gyvai“
„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su world muzikos stiliumi – šiuolaikine muzika, apjungiančia tradicijas, dabartinio žmogaus jausmus ir pomėgius.
Savivaldybė: Vilniaus miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Menas ir kultūra
VšĮ „Gerų naujienų televizija“
VšĮ „Gerų naujienų televizija“ – pirmasis optimistinis TV kanalas Lietuvoje. Kuriame ir transliuojame autorines laidas, sporto varžybas, renginius. Kurdami įstaigą išsikėlėme užduotį ne tik skleisti pozityvias naujienas apie Aukštaitijos kraštą, bet ir burti jaunus, kūrybingus žmones, turinčius idėjų ir svajonių filmuoti, montuoti ar kitaip prisidėti prie TV programos kūrimo ar išmokti šios veiklos. Esame atviri visiems norintiems atrasti save televizijoje ar išmokti dirbti redaktoriaus, TV operatoriaus ar montažo režisieriaus darbą. Televizijos virtuvė įdomi ir kasdien kitokia, o kuriama programa, tai ir dirbančių žmonių kūrybinio potencialo atspindys. Jeigu turite noro ir idėjų – GNTV laukia Jūsų.
Savivaldybė: Panevėžio miesto savivaldybėSavanoriškos veiklos sritis: Žiniasklaida ir komunikacija
1 2 3 ... 25 26 27 28 29 30 31