Jaunimo savanoriška tarnyba

Savanoriška veikla ,,Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje  organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi, mokosi įveikti sunkumus, verčia patirtį išmokimais.

JST programa - tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą - dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius.

Jaunimo savanoriškos tarnybos aprašą gali rasti čia.

Norintieji dalyvauti programoje dar 2019 m. kviečiami registruotis iki rugsėjo 16 d. šioje savanorių bazėje , ketinantys atlikti tarnybą nuo 2020 m. sausio mėnesio, kviečiami registruotis į naująją savanorių bazę.

 

 

SVARBU!

Jaunuolių įgyvendinta JST, kuri atitinka kokybės standartą, kaip nurodyta JST organizavimo tvarkos apraše, 2019 m. yra pripažįstama 0,25 stojamojo balo į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Taip pat pripažįstama 3 mėnesių tarptautinė savanoriška veikla pagal programas „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“. 

Reikia daugiau informacijos?  Skambink Mildai Lukoševičiūtei tel.  +370 633 21906 arba rašyk milda.lukoševiciute@jrd.lt.

Jei ši programa neatitinka tavo poreikių, savanoriauti Lietuvoje jaunas žmogus gali bet kurioje nepelno siekiančioje organizcijoje, kaip tai numato LR Savanoriškos veiklos įstatymas. Plačiau apie tai skaityk čia.